تبلیغات هوشمندانه
تبلیغات هوشمندانه
سپتامبر 16, 2015
شناسه نیک
آموزش ساخت شناسه نیک ( مرکز ثبت دامنه آی آر ) ثبت دامنه
ژوئن 11, 2016
نمایش همه
نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

شاید عنوانی که برای این موضوع انتخاب کردیم کمی شاید کمی نا متعارف باشه ، اما خیلی دوست داشتم در این رابطه صحبتی کنم . در دنیا طراحی سایت و بهینه سازی ( سئو ) حرف اول رو می زنه ; اما موضوع اصلی اینجاست که این کار نیز مثل همه کارها در ایران کلاهبرداران و به اصطلاح رویا فروشانی دارد که تمامی روند کار را بیمار کرده اند امروز خیل دوست داشتم در این رابطه کمی صحبت کنم .

بهینه سازی سایت چیست ؟

مطمن این سوال برای شما پیش آمده است که گوگل چیدمان صفحات خود را چه طور انجام میدهد ، موتور جستجوگر گوگل با توجه به ربات ها و طبق الگوریتم که دارد شروع به رتبه بندی بین سایت ها در نمایش نتایج می کند ، خب با توجه به شناخت درست این الگوریتم ها و بازی با این ربات ها می توان نتایج خوبی را به دست اورد به طوری که مثلا شما در کلمه طراحی سایت رتبه بالایی دریافت می کنید . اما این اشتباه را نکنید ، بهینه سازی به معنا فریب گوگل نیست بلکه یعنی رعایت درست از قوانین این غول جستجوگر می باشد که باید اون اصول را رعایت کنید .

اما در این میان خیلی افراد سودجو هستند که  بهینه سازی سایت را با دشواری مواجه کرده اند به طوری که حتی نتایج را غیر قابل اعتماد کرده اند این افراد با راهکاری های خود نتایج کوتاه مدت پرهزینه را به وب مستر تحمیل می کنند در صورتی که سئو به این منظور انجام می پذیرد که شما نتیجه ای بلند مدت به دست بیاورید برای گسترش کسب و کار خود ، ضرب المثل که می گه رو آن نيست كه گه تند و گهي خسته رود… رهرو آنست كه آهسته و پيوسته رود

رویا فروشان چه کسانی هستند ؟

همیشه گفتن حقیقت در یک کسب و کار مهم ترین مسئله در درستی کار است ، اما گاهی اوغات برخی افراد در بازاریابی اینترنتی یا روند فروش خود رویا فروشی می کنند ، وعده هایی می دهند که امکان پذیر نیست و به شما رویایی را هدیه می دهند که دست یافتنی نیست ، این افراد رویا فروشان هستند که در هر زمینه کاری ضربه مهلکی به آن کسب و کار وارد می کنند و آن شغل را بی اعتماد می کنند در نگاه مشتریان .

آنالیز بهینه سازی سایت

کلاهبرداران

بهینه سازی سایت فرایندی است که کارفرما نمی تواند چیزی را ببیند که حس کند ، به همین خاطر اینکه چه کسی چه فرایند و استراتژی برای روند سئو پیاده سازی کرده سخت است ، اما خیلی افراد از همین روند سوء استفاده میکنند و در مجموع به جزء چند فعالیت پایه ای بهینه سازی هیچ کاری انجام نمیدهند و آنرا به مشتری به عنوان بهینه سازی ارائه می دهند . این افراد بدترین راه ممکن برای کسب درآمد را انتخاب کرده اند چرا چون که افراد را نسبت به این کار بی اعتماد می کنند و باعث می شوند کار کردن برای افرادی که در این زمینه فعالیت مثبتی دارند هم زیر سوال بروند .

سئو سیاه

ببینید این حرف من شاید اصلا با مزاج خیلی ها همخوانی نداشته باشد اما مسئله ای که هست بهینه سازی سایت با توجه به عوامل خارجی و روندی فریبنده چیزی است که با آن مواجه هستیم ، این نوع بهینه سازی به این صورت است که وب سایت شما را با توجه به عامل هایی به جزء وب سایت خود شما شروع به بهینه سازی میکنند ، این روند پاسخ زود بازده اما در آینده صدمات جبران ناپذیری به وب سایت شما امکان داره وارد کند مثل پنالتی شدن وب سایت شما که این باعث از بین رفتن تمام زحمات شما می شود ، در خیلی از موارد حتی امکان دارد شما نتوانید هیچ وقت جایگاه قبلی خود را به دست آورید .

چه باید کرد ؟

هرچیزی یک اصولی دارد ، یک روندی دارد اگر کسی طبق اصول حرفه خود عمل نکند و اینکه شروع به تقلب کند شاید مدت زمانی بتواند به روند خود ادامه دهد اما بلاخره جستجوگران با توجه به پیشرفت روز افزون پی به تقلب ما خواهند برد به همین خاطر باید بیاییم فرایندی را انجام دهیم که به طور اصولی می تواند ما را قوی کند ، چیزی که ما را از ریشه قوی خواهد کرد و هیچ وقت موتورهای جستجوگر به خود اجازه ندهند رتبه ما را تنذل ببخشند . پیشنهاد ما سئو داخلی و اصولی است که برپایه الگوریتم های گوگل می باشد ، بهینه سازی که بیشتر نقش شفاف سازی برای موتورهای جستجوگر عمل میکند و به گوگل و بینگ اجازه می دهد تا شما را کامل انالیز کنند و هیچ نقطه تاریکی در روند طراحی سایت ما وجود نداشته باشد .

آترون وب افتخار می کند که بهینه سازی که انجام میدهد را از بهترین شرکت های سئو در دنیا آموخته ، از آخرین آموزه ها و تجاربی که از گوگل به دست آورده است برای بهینه سازی سایت های خود استفاده می کند ، ما وب سایت شما را سئو نمی کنیم بلکه برای شما درست طراحی می کنیم درست می نویسیم و به شما یاد میدهیم که درست وب سایت خود را مدیریت کنید ، البته ابزارهای زیادی را هم به شما می دهیم و برای شما استفاده می کنیم . شک نکنید که کاری که ما انجام می دهیم برای شما می تواند نتیجه ای بلند مدت داشته باشد .

در انتها باید به شما بگم که همیشه باید دقت کنید در انتخابی که میکنید ، باید با چشمان باز انتخاب کنید ، خوب تحقیق کنید و درست انتخاب کنید .

× پشتیبانی واتساپ !