طراحی سایت
طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی برای چه ؟

طراحی سایت نیازمندی برای تبلیغات به صورت جامع و کلی طراحی می شود ، این دسته از سایت ها از مجموعه ای از دسته بندی های مختلف برای انواع تبلیغات بکار می رود ، طراحی سایت نیازمندی می تواند به ۲ دسته تقسیم شود ، رایگان و پولی یعنی کاربر برای قراردادن تبلیغ خود در سایت بدون پرداخت هزینه ای تبلیغ خود را در سایت قرار میدهد .

چگونه می شود از سایت نیازمندی درآمد کسب کنیم ؟

بعد از طراحی سایت نیازمندی شما می بایست به صورت رایگان آگهی جذب کنید و آگهی اشخاص و شرکت ها را در سایت خود قرار دهید ، تا موارد آگهی در سایت شما بالا رود و سایت مطالب داشته باشد ، شما می بایست تمامی آگهی ها را به صورت سئو شده تایید کنید تا زود رتبه بگیرید و سایت پیشرفت کند . بعد از پیشرفت سایت شما و بالا بودن رتبه سایت شما در موتور های جستجو شما میتوانید بابت تبلیغات خود هزینه دریافت کنید و درآمدزایی کنید ، شما می توانید برای تعرفه تبلیغات خود در سایت پلن های مختلفی طراحی کنید با هزینه های متفاوت و به این صورت شما از سایت خود درآمدزایی می کنید.

چگونه در طراحی سایت نیازمندی رتبه خود را بالا ببریم ؟

بعد از طراحی سایت خود باید سایت طراحی شده را از نظر بهینه سازی قالب و سئو سایت را آماده کنید ، باید تمامی چک لیست ها و سرفصل های سئو را در تمامی نقاط سایت خود پیاده کنید تا سایتی پویا داشته باشید ، وب سایت باید از نظر محتوا در بالاترین سطح قرار گیرد تا در رتبه های بالای گوگل قرارگیرد.