هر سازمان ، ارگان و یا نهادی برای اهداف شرکت نیازمند سیستمی اتوماسیون یا پرتال برای برطرف کردن نیاز های خود است ، یک نهاد برای ساعات حضور کارمندان خود یا یک دانشگاه برای انتخاب واحد دانشجویان خود نیازمند یک پرتال سازمانی می باشد .

طراحی پرتال

پرتال چیست ؟

گاهی اوغات است که طراحی سایت پاسخگو کار شما نیست ، شما نیاز دارید تا یک سیستم با یک برنامه ریزی و برنامه نویسی خاص داشته باشید تا با یک هدف خاص برای مدیریت بهتر مجموعه به شما کمک کند ، در طراحی سایت ما نیاز داریم تا روزانه کاربران مشخصی وارد وب سایت ما بشوند ما در طراحی سایت نیازمند بهینه سازی سایت نیز هستیم ، اما در طراحی پرتال ما نیازمند این نیستیم که کاربران وارد وب سایت ما بشوند ، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام شود .

دلیل طراحی پرتال چیست ؟

مطمن هر خدماتی که شما در سازمان خود اضافه می کنید باید توجیه اقتصادی و سازمانی داشته باشد ، اما گاهی شده از خود بپرسید که چه نیازی است که شما طراحی پرتال انجام دهید ؟ در پاسخ باید گفت پرتال مثل یک کارمند خوب و درست کار برای شما انجام وظیفه می کند ، کارمندی که قابل برنامه ریزی است و کاملا وظیفه شناس می باشد .

تفاوت پرتال و وب سایت چیست ؟

طراحی سایت برای روند کارهایی است که عمومیت بیشتری دارد و هدف شما جذب کاربرانی می باشد که نیاز به اطلاعات یا محصولات وب سایت شما می باشند ، به همین خاطر در طراحی سایت شما به بهینه سازی سایت نیز فکر می شود یا اینکه سایت فروشگاهی است یا سایت شرکتی یا باید به صورت طراحی سایت خبری باشد و یا اینکه با موضوعیت های مختلف است . اما در طراحی پرتال شما افرادی را وارد پرتال خود می کنید که مشخصاً ارتباط با سازمان شما دارند و برای از بین بردن کارهای پرتکرار و پراشتباه که نیازمند دقت بالا و به روزرسانی لحظه ای می باشد از پرتال استفاده می کنید .

طراحی پرتال توسط آترون وب

ما نیاز شما را می دانیم ، با شما صحبت می کنیم ، برنامه ریزی می کنیم و به یک دسته بندی کلی خواهیم رسید برای شما پروپوزالی ارسال می کنید از اینکه کار شما طی چه فرایندی قابل انجام می باشد ، گروه آترون وب به پشتوانه چندین سال سابقه و اجرا بیش از 100 ها پروژه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، طراحی پورتال ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی توانسته است پاسخ مثبتی به نیازهای مشتریان خود بدهد .
× پشتیبانی واتساپ !