طراحی سایت


گروه آترون با یکی از قوی ترین تیم های طراحی کشور در زمینه طراحی سایت توانسته است پیشرو در زمینه طراحی وب سایت باشد ، آترون وب می تواند هرآنچه در ذهن شماست پیاده سازی کند.

  • استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا
  • استفاده از طرح های گرافیکی اختصاصی در پروژه ها
  • ایده های خلاقانه برای بهتر شدن وب سایت

آترون وب با داشتن قوی ترین تیم طراحی و برنامه نویسی توانسته پاسخ درستی به نیازهای مشتریان بدهد ، تمام اهداف آترون وب بر مبنا مشتری مداری است ، ما سخت تلاش می کنیم تا ایده های شما را به واقعیت نزدیک کنیم و هرآنچه شما در ذهن دارید را برآورده کنیم .


ادامه مطلب

طراحی پرتال


گاهی اوغات یک وب سایت پاسخگو نیاز های یک سازمان نیست و آن سازمان نیازمند این است که چیزی به جزء یک وب سایت داشته باشد ما برای این منظور پکیج طراحی پرتال را پیشنهاد می دهیم .

  • بررسی نیاز های سازمانی
  • ارسال پروپوزال پروژه
  • اجرا پروژه با توجه به زمانبندی اعلام شده

مطمن همه نیاز های شرکت ها و سازمان ها به یک اندازه نیست ، ما بنا به نیاز یک ارگان ، سازمان یا شرکت پیشنهاد طراحی پرتال خود را به شما می دهیم ، این پرتال می تواند پرتال یک املاک باشد یا یک دانشگاه با هزاران داده اطلاعاتی دانشجویان که باید مورد بررسی قرار بگیرد .


ادامه مطلب

پنل تبلیغاتی

ما توانسته ایم کامل ترین پنل تبلیغاتی را برای بالا بردن میزان بازدهی تبلیغات نسبت به هزینه انجام شده برای شما فراهم کنیم ، پکیج کامل که می تواند کلیه نیازهای تبلیغاتی شما را پاسخ دهد .


پنل تبلیغاتی ما شامل پنل کاربری قدرتمندی می باشد که دارای امکانات فوق العاده ای برای کاربران است ، یک پنل کاربری با بالاترین سطح امکانات تبلیغاتی این پنل از بخش های مختلفی تشکیل شده که از جمله آنها به پنل تبلیغات پیامکی می توان اشاره کرد ، که به شما این امکان را می دهد تا لیست بلندی از مشتریان بلقوه داشته باشید .
 
ادامه مطلب

بهینه سازی سایت


مدیران بزرگ شرکت ها برای تهیه مواردی که نیاز دارند دیگر در بازار ها یا روزنامه ها به دنبال شرکت مناسب نیستند ، بلکه از دفتر کار خود با یک جستجو در گوگل به نتیجه دلخواه خود می رسند ، گروه آترون وب به شما کمک می کند تا بتوانید در این نتایج در رتبه های بالا قرار بگیرید .

بهینه سازی سایت یک علم است ، مطمن شما هم تمایل دارید در کلمات مناسب با کار خود در نتایج اول گوگل باشید ، چون این مسئله باعث می شود مشتریان زیادی را بدست آورید ، پس این مسئله جدی است و باید به آن توجه کرد . اهمیت این موضوع به اندازه ای می باشد که برخی شرکت ها میلیون ها تومان هزینه می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسند .

گروه آترون وب با داشتن قوی ترین تیم بهینه سازی توانسته طی مدت زمان کوتاهی بهترین نتیجه را برای شرکت های طرف قرار داد خود بدست آورد . سئو سیستمی که روی سیستم مدیریت محتوا این شرکت انجام شده با آخرین الگوریتم های گوگل طراحی شده و شما را از پرداخت هزینه سئو اضافه بی نیاز می کند .


ادامه مطلب

طراحی سایت فروشگاهی


یک فروشگاه اینترنتی فاکتور های زیادی دارد تا بتواند مخاطب و مشتریان مخصوص خود را جمع کند ، مطمن این موارد باید شناسایی شود ، چون فروش یک علم نیست یک هنر است که ما سعی کردیم این هنر را به نحوه احسنت انجام دهیم.

  • ظاهری شیک و مدرن برای فروشگاه
  • صحولت در خرید
  • ایده های خلاقانه برای بهتر شدن وب سایت

آترون وب توانسته سیستم فروشگاهی را برای شما آماده کند که شما بتوانید به راحتی محصولات خود را در آن اضافه ، کم و یا ویرایش کنید ، کاربران شما به راحتی بتوانند پرداخت کنند خرید کنند و نوع دریافت محصول خود را انتخاب کنند .


ادامه مطلب

× پشتیبانی واتساپ !