طراحی سایت بهینه سازی سایت سئو سایت آترون وب
DNS دامنه
سپتامبر 11, 2017
طراحی سایت نیازمندی
طراحی سایت نیازمندی
سپتامبر 13, 2017

هاست

هاست

هاست

هاست چیست ؟

به فضایی که تمامی مطالب یک وب سایت بر روی آن آپلود و بارگذرای می گردد هاست می گویند ، پس از خرید دامنه برای طراحی وب سایت و بارگذاری مطالب وبسایت خود نیاز به یک هاست و یا میزبان دارید ، با استفاده از دامنه می توانید به وب سایت مورد نظر خود متصل شوید.

تمامی اطلاعات وب سایت کاربران اعم از تصاویر ، متون ، قالب سایت ، تنظیمات و ایمیل ها در هاست ذخیره می گردند پس برای خرید هاست حتما مورد مناسب را انتخاب کنید ، هاست های آترون وب به صورت مداوم بالا بوده بدون قطعی در ساعات شبانه روز ، از تمامی سرویس ها بک آپ به صورت هفتگی و ماهانه تهیه می شود ، این موارد از امکاناتی است که آترون وب به کاربران خود ارائه می دهد .

چه هاستی مناسب است ؟

معمولا باید متناسب به فعالیت خود در اینترنت و کاربری سایت مورد نظر خود میزبان تهیه کنید .

شرکت هایی که معمولا فقط از سایت برای معرفی محصولات خود استفاده می کنند هاست ها و یا میزبان های اشتراکی هم نیاز آنها را برطرف می کند که این هاست ها از نظر هزینه در رتبه های پایین تری هستند .

پرتال ها ( پورتال ها ) و سایت های سازمانی باید از سرور های اختصاصی که فقط یک سایت بر روی آن سرور راه اندازی گردیده استفاده کنند چون حجم بالایی از ورود و خروج داده ها و کاربران در آن سایت ها به کلی بالاتر از سایت های شرکتی کوچک می باشد.

امنیت هاست همیشه باید برقرار باشد تا مورد نفوذ قرار نگیرد ، حمله هکر ها به سایت ها انجام می شود ، این موارد باید جوری باشد که از حملات آنها جلوگیری کند باید روی هاست شما فایروال یا دیوار آتش قرار داد تا هکر ها نتوانند به هاست شما خسارت وارد کنند.

خرید هاست ارزان | هاست آلمان | خرید هاست | هاست وردپرس

× پشتیبانی واتساپ !