طراحی سایت
طراحی سایت مدارس

طراحی سایت مدارس

 

طراحی سایت آموزشگاه

امروزه استفاده از اینترنت در بین سنین مختلف رواج پیدا کرده است و به صورت گسترده در بین جوامع در دسترس است . حال باید با این روند تمامی سازمان ها و ارگان های اصلی کشور امور مردم و کاربران را به صورت اینترنتی سرعت ببخشند و باعث سرعت بیشتر انجام امور گردند.

مدارس هم نیازمند طراحی سایت می باشند چرا که مدارس و آموزشگاه ها با استفاده از وب سایت میتوانند ارتباط بهتری با دانش آموزان و معلمین داشته باشند برای مثال دبیران میتوانند از دانش آموزان خود امتحان های اینترنتی بگیرند و با آنها در بحث و تبادل اطلاعات قرار بگیرند و از طرف دیگر دانش آموزان هم می توانند با دبیران خود در ارتباط باشند ، از قابلیت های دیگر طراحی سایت مدارس این است که اولیا می توانند با استفاده از نام کاربری  و رمز عبور مربوط به خود از تمامی نمرات و اتفاقات ثبت شده برای دانش آموز خود مطلع شوند و با دبیران و مدیر و ناظم مدرسه در ارتباط باشند.

طراحی سایت مدارس برای دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدرسه را دارند هم مناسب است میتوانند با مدیر و ناظم و معلمین مدرسه آشنایی پیدا کنند و با محیط مدرسه بیشتر آشنا بشوند .

تیم آترون وب متخصص در طراحی سایت مدارس در کرج می باشد ، این افتخار را داریم تا بتوانیم سهمی در بهتر کردن امور مردم داشته باشیم