طراحی سایت


چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟


امروزه تمامی کسب و کارها جهت پیشرفت در فروش و برندینگ خود نیاز به وب سایت دارند وب سایت در واقع مانند فروشگاهی می باشد که بصورت ۲۴ ساعته باز می باشد و تمامی مشتریان شما میتوانند در ساعاتی که شرکت و یا فروشگاه فیزیکی شما تعطیل می باشد با خدمات آشنا و یا محصولات شما را سفارش دهد پس تمامی کسب و کار ها عملا به وب سایت نیازدارند تا بیشتر با کاربران و یا مشتریان خود در ارتباط باشند.

انواع وب سایت

  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی سایت پورتال
  • طراحی سایت شخصی
  • و...

چند نوع وب سایت داریم ؟

وب سایت ها از نظر کاربرد به دسته های مختلفی طراحی سایت می شوند که برای شما به صورت کامل شرح خواهیم داد ، وب سایت های طراحی شده برای کابران می بایست قابل کارکرد باشد تا کاربر بتواند به راحتی نیاز خود را در سایت برطرف کرده و یا از طریق وب سایت به شناخت کامل در مورد محصول و یا خدمات شرکت یا فروشگاه برسد ، یک وب سایت عملا شناسنامه کاری شما می باشد ، اگر شما وب سایتی ضعیف و غیرقابل کاربرد و دارای گرافیک خیلی بدی داشته باشید مشتریان در مورد شغل و حرفه شما دقیقا مانند سایت شما ، شما را قضاوت خواهند کرد ، پس برای انتخاب طراح وب سایت وقت بیشتری بگذارید.

طراحی سایت شرکتی


چرا یک شرکت نیاز به وب سایت دارد ؟


از آنجایی که شرکت ها در دسته های مختلفی که فعالیت می کنند نیازمند تبلیغات هستند تا کاربران و مشتریان با آنها آشنا شوند ، پس طراحی سایت یکی از دسته تبلیغاتی است که همیشه و در همه ساعات در دسترس می باشد ، شما در نظر داشته باشید در ساعاتی که شرکت شما تعطیل است ، شخصی آگهی شما را در اینستاگرام شما دیده و نیاز دارد تا جهت اعتماد بیشتر ، بیشتر با شرکت شما آشنا شود و محصولات یا خدمات شما را مشاهده کند ، پس شما با وب سایت می توانید شرکتی همیشه فعال و آنلاین داشته باشید ، پس همه ی شرکت ها زمانی به وب سایت نیاز پیدا خواهند کرد.

طراحی سایت فروشگاهی


در ساعاتی که فروشگاه های فیزیکی خوابند شما بفروشید !


چند سالی می شود که بحث فروشگاه های اینترنتی بر سر زبان ها افتاده و مردم تجربه های تلخ و شیرینی از خرید های اینترنتی خود بدست آورده اند ، ولی با این حال باز هم مردم روی به فروشگاه های اینترنتی آورده اند که حتی خرید های سوپر مارکتی خود را هم از وب سایت های فروشگاهی انجام میدهند ، پس با این تفکر شما می توانید کسب و کار خود را با راه اندازی فروشگاه اینترنتی رونق ببخشید ، فروشگاه های آنلاین مانند دیجی کالا ، اسنپ مارکت و ... از فروشگاه های موفق در زمینه فروشگاه اینترنتی می باشند ، شما نیز می توانید در رسته کاری خود محصولات خود را به فروش برسایند ، تصمیم بگیرید از ۰ تا ۱۰۰ را برای شما راه اندازی خواهیم کرد.

سوال های متداول

1چرا به طراحی سایت نیاز دارم ؟
در دنیای امروز داشتن وب سایت به تجارت شما کمک خواهد کد تا با برنامه و استراتژی مدیریت و بازاریابی اینترنتی فروشی عالی و یکی از قدرمندترین افراد در بین رقیبان باشید.
2چه نوع طراحی سایتی برای من مناسب است ؟
تیم طراحی آترون وب قبل از عقد قرار داد به شما مشاوره حضوری و تلفنی میدهد ، ما نیاز های شما را بررسی کرده و طبق خواسته شما وب سایت شما را طراحی کرده .طراحی سایت آترون وب حتی چیدمان مطالب سایت را طبق سلیقه شخصی مشتری بارگذاری میکند .
3بعد از طراحی سایت آیا سایت من سئو پذیر می باشد؟
بله ، تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی سایت آترون وب به صورت بهینه سازی شده و سئو شده به مشتری تحویل داده میشود ، تیم بهینه سازی سایت (سئو) تمامی سایت های طراحی شده را آنالیز کرده و طبق آخرین متد روز سئو بارگذاری میکند.
4پشتیبانی شرکت آترون وب چگونه است ؟
شرکت آترون وب به صورت 24 ساعته به صورت ایمیلی و تیکت ، پشتیبانی تلفنی از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 8 شب پاسخگوی مشکلات شما عزیزان می باشد.
5مدت زمان طراحی سایت چقدر است ؟
مدت زمان طراحی سایت های تخصصی و حرفه ای برای مشتریان 30 روز کاری می باشد و این مدت زمان بسته به نوع پروژه زیاد و یا کم میشود در بند قرار داد بصورت کتبی ذکر می گردد.
6آیا بعد از طراحی سایت ، قادر به بارگذاری می باشیم؟
بله ، یکی از سیاست های شرکت آترون وب این می باشد که بعد از طراحی سایت و انجام بهینه سازی سایت توسط تیم آترون وب پس از بارگذاری سایت ، کلیه مشخصات سایت تحویل مشتری می گردد و کار با تمامی نواحی سایت به شما آموزش داده میشود،از این رو شما میتوانید در هر لحظه وب سایت خود را بارگذاری و بروزرساتی نمائید.
× پشتیبانی واتساپ !