سوال های متداول

1چرا به طراحی سایت نیاز دارم ؟
در دنیای امروز داشتن وب سایت به تجارت شما کمک خواهد کد تا با برنامه و استراتژی مدیریت و بازاریابی اینترنتی فروشی عالی و یکی از قدرمندترین افراد در بین رقیبان باشید.
2چه نوع طراحی سایتی برای من مناسب است ؟
تیم طراحی آترون وب قبل از عقد قرار داد به شما مشاوره حضوری و تلفنی میدهد ، ما نیاز های شما را بررسی کرده و طبق خواسته شما وب سایت شما را طراحی کرده .طراحی سایت آترون وب حتی چیدمان مطالب سایت را طبق سلیقه شخصی مشتری بارگذاری میکند .
3بعد از طراحی سایت آیا سایت من سئو پذیر می باشد؟
بله ، تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی سایت آترون وب به صورت بهینه سازی شده و سئو شده به مشتری تحویل داده میشود ، تیم بهینه سازی سایت (سئو) تمامی سایت های طراحی شده را آنالیز کرده و طبق آخرین متد روز سئو بارگذاری میکند.
4پشتیبانی شرکت آترون وب چگونه است ؟
شرکت آترون وب به صورت 24 ساعته به صورت ایمیلی و تیکت ، پشتیبانی تلفنی از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 8 شب پاسخگوی مشکلات شما عزیزان می باشد.
5مدت زمان طراحی سایت چقدر است ؟
مدت زمان طراحی سایت های تخصصی و حرفه ای برای مشتریان 30 روز کاری می باشد و این مدت زمان بسته به نوع پروژه زیاد و یا کم میشود در بند قرار داد بصورت کتبی ذکر می گردد.
6آیا بعد از طراحی سایت ، قادر به بارگذاری می باشیم؟
بله ، یکی از سیاست های شرکت آترون وب این می باشد که بعد از طراحی سایت و انجام بهینه سازی سایت توسط تیم آترون وب پس از بارگذاری سایت ، کلیه مشخصات سایت تحویل مشتری می گردد و کار با تمامی نواحی سایت به شما آموزش داده میشود،از این رو شما میتوانید در هر لحظه وب سایت خود را بارگذاری و بروزرساتی نمائید.

طراحی سایت

طراحی سایت

دنیا امروز ، دنیا ارتباطات است . دنیایی که هر تجارتی نیاز به ارتباط با دنیا بیرون دارد ، که این امر با یک وب سایت خوب و طراحی سایت خوب امکان پذیر است ، داشتن یک وب سایت شیک مانند هزینه کردن برای داشتن زیباترین ویترین مغازه می باشد ، قطعاً شما هم برای دفتر کار خود بسیار هزینه می کنید ، برای نگه داری ، زیبا سازی و هرچیزی که داخل دفتر کار شما به چشم می خورد .

بهینه سازی سایت :

سئو

شاید کمترین شرکت در ایران باشد که خدمات رایگان سئو و بهینه سازی سایت را تا این حد بالا به شما ارائه دهد . ما سعی کرده ایم از جدیدترین الگوریتم های گوگل جهت بهینه سازی وب سایت شما استفاده کنیم ، تمامی بخش ها طبق اصول سئو طراحی شده و اینکه شما بدون هزینه ای می توانید سایت خود را در کلمات مرتب با وب سایت خود در رتبه های بالا موتورهای جستجو مشاهده کنید .

داشتن تیم خلاق طراحی سایت :

 

آترون وب از گروهی خلاق تشکیل شده ، با نگاهی به رزومه کاری ما می توانید ببینید که کارهایی که انجام می دهیم چقدر با آنچه تا به حال به عنوان وب سایت می دیدید متفاوت می باشد ، ما فقط با نگاه بهتری به طرح های خود نگاه می کنیم .

استفاده از تکنولوژی های روز :

طراحی سایت امروز نیاز به حرکت دارد ، نیاز به چشمگیر بودن دارد ، نیاز به چیزی دارد که مردم تا به حال ندیده باشند یا کمتر دیده باشند . وب سایت شما باید نشانگر زیبایی ، حرفه ای بودن کار شما باشد . ما سعی کرده ایم از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا جهت پیاده سازی سایت شما استفاده کنیم .

طراحی پرتال :

گاهی اوغات است که طراحی سایت پاسخگو کار شما نیست ، شما نیاز دارید تا یک سیستم با یک برنامه ریزی و برنامه نویسی خاص داشته باشید تا با یک هدف خاص برای مدیریت بهتر مجموعه به شما کمک کند ، در طراحی سایت ما نیاز داریم تا روزانه کاربران مشخصی وارد وب سایت ما بشوند ما در طراحی سایت نیازمند بهینه سازی سایت نیز هستیم ، اما در طراحی پرتال ما نیازمند این نیستیم که کاربران وارد وب سایت ما بشوند ، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام شود .

پنل اس ام اس :

پنل تبلیغاتی آترون وب برای یاری ربساندن به مشتریان برای بازاریابی و هدف بخشیدن به فروش و مدیریت در فروش می باشد ، پنل تبلیغاتی آترون وب شامل پنل اس ام اس ، پنل وایبر ، پنل تلگرام می باشد و به صورت انبوه ارسال می گردد ، فقط کافیست متن خود را نوشته و با استفاده از بانک شماره تلفن اصناف و یا کد پستی ارسال انبوه تبلیغات داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاهی :

طراحی سایت فروشگاهی تاثیر زیادی در روند اعتماد سازی به مشتریان شما دارد ، همیشه شما باید خود را به جای مشتریان خود قرار دهید ، شاید با گفتن این مثال بهتر بتوانیم مسئله را برای شما عنوان کنیم ، شما چرا به مغازه های لوکس برای خرید می روید ؟ به همین خاطر است که باید وب سایت فروشگاهی شما بسیار شیک و چشم گیر باشد مانند دیجی کالا ، طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای قطعاً نیازمند یک گروه حرفه ای می باشد که آترون وب این تیم را در اختیار دارد .